اعضای پژوهشگاه میراث فرهنگی، آموزش مدیریت بحران می بینند

n83173371 72784207 - اعضای پژوهشگاه میراث فرهنگی، آموزش مدیریت بحران می بینند

اعضای پژوهشگاه میراث فرهنگی، آموزش مدیریت بحران می بینند

اعضای پژوهشگاه میراث فرهنگی، آموزش مدیریت بحران می بینند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، این کنفرانس با رویکرد پیشگیری و بررسی چالشها، ظرفیت های موجود و چشم انداز آینده در این حوزه برگزار خواهد شد.
در این پنل مدیران بخش های ستادی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعضای هیات علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس موزه ملی ایران، معاون آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه 12 شهرداری، به بحث، گفتگو و طرح مسائل مربوط و نحوه تعاملات آتی در خصوص موارد مطرح شده خواهند پرداخت.
پنجمین کنفرانس جامع مدیریت بحران HSE با رویکرد تاب آوری شریان های حیاتی و ایمنی صنعتی 29 و 30 دی ماه امسال در سالن علامه طباطبایی دانشگاه تهران برگزار می شود.
حمل و نقل شریان های حیاتی، بلایای جوی و طوفان و مدیریت بحران، سازمان های مردم نهاد و مدیریت بحران، رسانه، آموزش و اطلاع رسانی و مدیریت بحران، ایمنی و مدیریت ریسک، ایمنی و محیط زیست، ایمنی و سلامت شغلی، تجزیه تحلیل ریسک، ارزیابی، مدیریت و کاهش ریسک محورهای این کنفرانس را تشکیل می دهد.
علاقه مندان می توانند برای اطلاع بیشتر از نحوه برگزاری و شرکت در پنجمین کنفرانس مدیریت بحران و HSE به لینک سایت کنفرانس به نشانی http://dmhse.ir/fa مراجعه کنند.
فراهنگ*3377** 1055

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *