افزون بر هزار شغل در شبکه گردشگری کشور ایجاد شده است

n83156968 72755808 - افزون بر هزار شغل در شبکه گردشگری کشور ایجاد شده است
امتیازدهی به این مطلب

افزون بر هزار شغل در شبکه گردشگری کشور ایجاد شده است

افزون بر هزار شغل در شبکه گردشگری کشور ایجاد شده است

به گزارش ایرنا محمدمهدی تندگویان روز چهارشنبه در همایش رایحه مروت و نخستین گردهمایی سازمان های مردم نهاد، گروههای جهادی و تشکل های سیستان و بلوچستان که در سرسرای سردار شهید محبعلی فارسی زابل برگزار شد افزود: سیستان و بلوچستان به عنوان جوان ترین استان کشور و با وجود امکانات کم دارای استعدادهای زیادی است.
وی اظهار داشت: این استان از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است که بسیاری از گردشگران خارجی با حضور در این استان می توانند از جاذبه های باستانی، تاریخی و طبیعت بکر این نقطه از ایران اسلامی استفاده کنند.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اشتغال بویژه برای جوانان مهم ترین نیاز سیستان وبلوچستان است که با مدل های مختلف اشتغال های زود بازده می توان این مشکل را حل کرد.
وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلات از طریق بانک رسالت و صندوق کارآفرینی امید برای جوانان سطح کشور اختصاص یافته که سیستان و بلوچستان 100 درصد این سهم اعتبارات را وصول و به متقاضیان واگذار کرده است.
به گزارش ایرنا در پایان این مراسم از گروه های جهادی و سمن های فعال سیستان و بلوچستان با حضور معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، امام جمعه زابل، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه زابل، مدیرکل نوسازی مدارس و مسئولان شمال این استان تجلیل شد.
7317**3213 **6081

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *