باید برای معرفی چهره واقعی ایران به خارجی ها تلاش کنیم

n83059975 72592320 - باید برای معرفی چهره واقعی ایران به خارجی ها تلاش کنیم

باید برای معرفی چهره واقعی ایران به خارجی ها تلاش کنیم

n83059975 72592320 - باید برای معرفی چهره واقعی ایران به خارجی ها تلاش کنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، ابراهیم پور فرج روز سه شنبه در نشست چالش های گردشگری دیجیتال که در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد،افزود: متاسفانه در کشور های دیگر علیه ایران تبلیغات منفی وجود دارد،به همین دلیل باید در معرفی آثار باستانی و نقاط گردشگری، تبلیغات گسترده و میدانی انجام شود تا سبب جذب گردشگر خارجی به کشور شود.
نایب رییس جامعه تخصصی گردشگری الکترونیکی ایران اظهار داشت: رونق صنعت گردشگری دیجیتال از سال 2000 در اروپا آغاز شد و ما نیز تلاش کردیم از سال 87 با این تکنولوژی همراه شویم، بدین ترتیب e_tourism در ایران رونق یافت که به دنبال آن روادید الکترونیکی برای گردشگران خارجی صادر می شود و بستر الکترونیکی برای صنعت گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد.

** شمار گردشگران خارجی در دولت تدبیر و امید افزایش یافت
پورفرج با اشاره به اینکه بهار و پاییز دو فصل توریستی ایران است، افزود: در دولت تدبیر و امید به قدری شمار گردشگران خارجی افزوده شد که دو فصل تابستان و زمستان نیز مورد استقبال گردشگران برای سفر به ایران قرار گرفت.
وی ادامه داد: این روند تا سه ماه قبل ادامه داشت تا اینکه به یکباره تعداد گردشگران در این سه ماه به دنبال تحولات اخیر بازار ارز، کاهش یافت که البته آمار گردشگران برخی کشورها همچون عراق در این مدت افزایش یافته است.
پورفرج تصریح کرد: نمایشگاه های متعددی در کشورهای مختلف پیش رو داریم که قصد داریم با حضور فعال و هدفمند در آنها، شمار گردشگران ورودی به ایران را برای فصل بعدی جبران کنیم.
ادامه دارد…
فراهنگ**9012** 1701

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *