برگزیدگان جشنواره عکس «خیام» معرفی شدند

n83167612 72773891 - برگزیدگان جشنواره عکس «خیام» معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره عکس «خیام» معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره عکس «خیام» معرفی شدند

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی جشنواره عکس «خیام»، آیین افتتاح نمایشگاه دوره ششم جشنواره «خیام» با حضور هنرمندان، علاقه‌مندان و چهره‌هایی چون «ریکاردو بوسی» رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا، «فردی ون گیلبرگن» معاون فیاپ‌ از بلژیک، «محمدجواد حق‌شناس» رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت ارشاد و نمایندگان سفارتخانه‌های چند کشور از جمله اسپانیا، هند و مجارستان برگزار شد.
پس از آیین افتتاح نمایشگاه، در مراسمی از برگزیدگان این دوره از جشنواره خیام در شش بخش آزاد تک‌رنگ، آزاد رنگی، شهر، خلاقه، گردشگری و تلفن تجلیل شد و همچنین تفاهمنامه همکاری کلوپ عکس فوکوس و انتشارات آبان به امضا رسید.
نمایشگاه آثار برتر عکس خیام از ۲۲ تا ۲۷ دی، ساعت ۱۰ تا ۱۸ برای بازدید عموم علاقه‎مندان در فرهنگستان هنر دایر است.
ظهر دیروز، جمعه نیز کارگاه آموزشی با موضوع «خوانش عکس و داوری بین المللی ۲» با حضور ریکاردو بوسی، رئیس فیاپ از ایتالیا؛ فردی ون گیلبرگن، معاون فیاپ از بلژیک و علی سامعی، نماینده فیاپ در ایران برگزار شد.
در ششمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام که با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، فرهنگستان هنر و موسسه صبا برگزار شد، بیش از ۱۳ هزار قطعه عکس از هنرمندان ۵۰ کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید.
اسامی برگزیدگان این دوره در سایت جشنواره به نشانی www.khayyam.photo منتشر شده است.
جشنواره بین‌المللی عکس خیام با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفتگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و نیز به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام برگزار می‌شود.
**فراهنگ**9031** 1055

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *