برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند

n83146069 72737512 - برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند

برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند

n83146069 72737512 - برگزیدگان پنجمین جایزه تهران معرفی شدند

به گزارش ایرنا مهرشاد کاظمی دبیر برگزاری این جشنواره اظهار داشت: جایزه تهران که ابداع احمد مسجد جامعی است از سال 92 کار خود را آغاز کرده و تاکنون پنج دوره آن برگزار شده است.
وی با اشاره به پژوهش های انجام شده در حوزه تهران گفت: طرح های که مبنای پژوهشی دارند، ماندگار بوده و ثمره بخش خواهند بود.
به گزارش ایرنا در بخش پیشکسوتان از کامران صفامنش به عنوان پیشکسوت فعال در حوزه شهر و شهرسازی و دکتر اسکندر مختاری پیشکسوت فعال در معماری و مرمت گر ابنیه ، در بخش فرهنگی از رضا انوشیروان مولف کتاب طهران در مطبوعات دوران قاجار، حمید رضا نوروزی طلب مولف کتاب از تهران تا شمیران، علیرضا قاسم خان مولف کتاب تکیه دولت ، داریوش شهبازی مولف چندین کتاب در حوزه تهران، جواد ایمانی شاملو نگارنده رساله دکترا با موضوع تبیین تحولات فضایی کلانشهر تهران از منظر اقتصاد سیاسی نفت، تقدیر شد .
همچنین در بخش ناشر فعال از ناصر میر باقری مدیر مسئول انتشارات گویا بمنظور انتشار کتب نفیس تهران تجلیل شد.
در بخش فیلم و عکس از رخشان بنی اعتماد و شهرام میرآب اقدم در حوزه کارگردانی فیلم تجلیل شد.
همچنین ناصر قاسمی در عرصه عکاسی با محوریت تهران، فرخ فخرالدینی در عرصه عکاسی با محوریت مشاهیر و مفاخر تهران با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد .
در بخش فعال حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، لوح تقدیر و جایزه تهران به جبرئیل نوکنده به منظور معرفی جاذبه های میراث تهران و رونق گردشگری موزه ملی ایران اهدا شد.
همچنین از غلامرضا منوچهری پیشکسوت و فعال محیط زیست برای راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب شهر ری و از زهرا بهروز آذر مدیر مرکز رصد خانه شهری تهران به پاس فعالیت در امر پژوهش تقدیر شد.
در بخش خبرنگار و عکاس فعال در حوزه تهران نیز افشین امیرشاهی بعنوان خبرنگار فعال و حمید فروتن عکاس در حوزه تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.
رخشان بنی اعتماد کارگردان و یکی از برندگان جایزه تهران در این آیین گفت: نمی دانم چقدر شایستگی حضور در این صحنه را داشته باشم .
وی گفت: خودم را مستند سازی می دانم که گاهی هم فیلم سینمایی می سازم .
بنی اعتماد گفت: یاد می کنم از گروه «ما درد مشترکیم» که در نجات جان محکومین نوجوان و راضی کردن خانواده ها و تامین دیه آنها تلاش می کنند.
تهران/1109/7244//1348

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *