بزرگداشت صدمین سالگرد تاسیس هنرستان هنرهای زیبا

n83022932 72529284 - بزرگداشت صدمین سالگرد تاسیس هنرستان هنرهای زیبا

بزرگداشت صدمین سالگرد تاسیس هنرستان هنرهای زیبا

n83022932 72529284 - بزرگداشت صدمین سالگرد تاسیس هنرستان هنرهای زیبا

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از اعلام معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین جلسه هم اندیشی بزرگداشت صدمین سالگرد تاسیس هنرستان هنرهای زیبای تهران با حضور سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری، محمد الله یاری؛ مدیرکل دفترآموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری، و جمعی ازمدیران و هنرمندان فارغ التحصیل این هنرستان برگزار شد.
حسینی در این نشست با تاکید بر اهمیت و جایگاه هنرستان های هنرهای زیبا گفت: امسال یکصدمین سال تاسیس این هنرستان است و وظیفه ما تکریم فضل و هنر است.
وی افزود: مفتخریم با حضور و مساعدت استادان بزرگ و صاحب نامی که دانش آموخته این هنرستان هستند برای معرفی بیشتر هنرستان هنرهای زیبا و دستاوردهای آن این رویداد هنری را گرامی بداریم.
مدیرکل دفترآموزش وتوسعه فعالیت های فرهنگی وهنری نیز طی سخنانی گفت: امسال قصد داریم بزرگداشت یکصدمین سال تاسیس هنرستان هنرهای زیبای تهران و همچنین سال بعد هنرستان میرک تبریز را برگزار کنیم. در این حوزه اقداماتی انجام شده و مقدمات آن با تشکیل این جلسات با حضور استادان و هنرمندان بزرگوار آغاز شده است و تا اوایل آذر ماه این جلسات به صورت مداوم برگزار می شود و با کمک و همفکری به نتایج مهم دست خواهیم یافت .
این جلسه با حضور امیر اشرف آریان پور پژوهشگر، موسیقی دان و فارغ التحصیل از هنرستان هنرهای زیبا، شهرداد روحانی موسیقیدان آهنگساز و رهبرارکستر و فارغ التحصیل هنرستان، حسن ریاحی؛ آهنگساز و موسیقیدان ، محمد مظفری؛ اولین مدیرکل دفترآموزش و توسعه فعالیتهای هنری پس از انقلاب اسلامی، مهدی افضلی؛ مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر، حمیدرضا نوربخش؛ مدیرعامل خانه موسیقی برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *