تعطیلی برج آزادی و آموزشگاه های آزاد هنری در ایام سوگواری

n83037078 72553416 - تعطیلی برج آزادی و آموزشگاه های آزاد هنری در ایام سوگواری

تعطیلی برج آزادی و آموزشگاه های آزاد هنری در ایام سوگواری

n83037078 72553416 - تعطیلی برج آزادی و آموزشگاه های آزاد هنری در ایام سوگواری

به گزارش ایرنا از روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزشگاه های آزاد در شاخه های موسیقی، هنرهای تجسمی و تئاتر از روز چهارشنبه 28 تا جمعه 30 شهریورماه تعطیل است.
تعطیلی آموزشگاه ها در ایام سوگواری، براساس مصوبه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری و به احترام تقارن با روزهای تاسوعا و عاشورا توسط مدیران مسئول آموزشگاه ها انجام می شود و فعالیت آموزشگاه ها دوباره از 31 شهریورماه از سر گرفته می شود.
همچنین روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی نیز اعلام کرد که همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) این مجموعه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 28 و 29 شهریور تعطیل خواهد بود.
علاقمندان می توانند از روز جمعه 30 شهریور همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 9 تا 17 و جمعه ها 9 تا 18 از قسمت های مختلف برج آزادی شامل موزه و طبقات بازدید به عمل آورند.
روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران نیز ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام سوم شیعیان اعلام کرد که موزه های این مجموعه همزمان با ایام سوگواری حضرت ابا عبداله الحسین (ع) و یاران وفادار ایشان، در تاسوعا و عاشورای حسینی (نهم و دهم محرم) تعطیل است.
گفتنی است موزه های تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در طول سال در روزهای 21 رمضان شهادت حضرت علی (ع)، 28 صفر رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، تاسوعا و عاشورای حسینی، 25 شوال شهادت امام جعفر صادق (ع) و 14 خرداد رحلت امام خمینی (ره) تعطیل هستند.
فراهنگ**9012** 9053

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *