جاذبه های گردشگری آتن

1 hamgardi acropolis athens 1 - جاذبه های گردشگری آتن

جاذبه های گردشگری آتن

جاذبه های گردشگری آتن ، نمادی از فرهنگ و تمدن غربی به باشکوه ترین شکل خود است و
تاریخی درخشان با قدمتی بیش از 3,000 سال دارد. شهر در دوران باستان کلاسیک شکوفا شد
و محل تولد سقراط، پریکلس و سوفوکل است. آتن که چیزی بیش از یک اثر باقیمانده از گذشته باشکوهش است،
امروزه یک شهر مرکزی مدرن و شلوغ به شمار می آید. آتن، در مقایسه با جزایر پرهیجان یونان یک تجربه مسافرتی و توریستی کاملا متفاوت به شمار می رود و در نگاه اول می تواند شلوغ به نظر برسد اما جاذبه های فرهنگی
جذابش این شلوغی را جبران می کند. آکروپولیس یکی از جذابترین ویرانه های باستانی است و موزه های
باستان شناسی بی نظیر شهر، مصنوعات جذابی را نشان می دهد که در مکانهای محلی کشف شده اند.
کلیساهای خیره کننده بیزانسی، از دیگر جاذبه های مخفی و در انتظار گشت و گذار هستند که در سرتاسر
شهر و محله های شبیه روستا در شمال آکروپولیس کشف شده اند. گردشگران در سفر به آتن از گم شدن
در خیابانهای پیاده روی باریک ناحیه پلاکا لذت می برند که خانه های مزین شده با گل کاغذی و تراسهای
رستورانهای جذاب در آن صف کشیده اند.

1. آکروپولیس

تعداد کمی از جاذبه های گردشگری دنیا با آکروپولیس آتن مقایسه می شوند با معبد پارتنون که در
یک پرتگاه سنگی بلند قرار دارد و قرن ها تمدن و فرهنگ شهر را به نظاره نشسته است. آکروپولیس،
یادآور زیبایی آتن باستان، مرکز شهری باستانی است و به عنوان یک دژ نظامی در محلی حفاظت شده
در بالای تپه فعالیت کرده است. پررمزورازترین ساختمان، پارتنون است؛ بزرگترین قلعه دوره قرون باستان کلاسیک که از 447 تا 338 قبل از میلاد مسیح ادامه داشته است. این قلعه، با صف هایی از ستون های دوریسی (با سبک معماری یونان قدیم) و جزئیات مجسمه سازی خیره کننده اش یک مکان شگفتی آور است. کتیبه های بخش شرقی، تولد آتنا یکی از خدایان یونان را به تصویر می کشند. دیگر ویرانه های آتن شامل اریکتاین است، مجموعه ای از مکانهای مقدس که بین 421 و 395 قبل از میلاد ساخته شده است.  معروفترین ویژگی این مجموعه، ایوان کاریاتید با شش مجسمه از دوشیزگان باکره در محل ستونهای دوریکی (ستونهایی به سبک معماری یونان قدیم) است. حواستان باشد که از موزه آکروپولیس در خیابان 15 دیونیسیو آریوپاگیتو در پایین تپه آکروپولیس دیدن کنید. این موزه یکی از ارزشمندترین مجموعه های یونان باستان در دنیا را دربر می گیرد. در همین نزدیکی، دو محله جذاب قرار دارند، پلاکا و آنافیوتیکا، نواحی جذابی که برای توقف برای یک وعده غذا و پیاده روی، مکانهای خوبی هستند.
1 hamgardi Athens 1 - جاذبه های گردشگری آتن

2. موزه ملی باستان شناسی آتن

موزه ملی باستان شناسی آتن، یکی از بزرگترین موزه های باستان شناسی یونان، از بهترین موزه های قرون وسطی در جهان و از جذاب ترین جاذبه های گردشگری آتن است که در قرن 19 بنیانگذاری شده.  این موزه در یک ساختمان تحسین برانگیزِ نئوکلاسیک با وسعت 8000 متر مربع از فضای نمایشگاه قرار دارد. پنج مجموعه دائمی با بیش از 11,000 شی، مروری مشروح ازتمدن یونان ارائه می دهد که از پیش از تاریخ تا دوره کلاسیک و اواخر دوران باستان را در برمی گیرد. مجموعه پیش از تاریخ، شش هزار سال قبل از میلاد تا 1050 قبل از میلاد (دوران نو سنگی، سیکلادیک و مایسنین) و نیز یافته هایی از ساکنان پیش از تاریخ در ترا را به نمایش می کشد. مجموعه مجسمه، مجسمه های یونان باستان از قرن ششم پیش از میلاد تا قرن پانزدهم پس از میلاد و شامل شاهکارهایی نادر را به نمایش می گذارد. مجموع گلدان و اشیای تزئینی، سفالگری یونان باستان از قرن 11 قبل از میلاد تا دوران روم کلاسیک را نشان می دهند. مجموعه استاتونز، اشیای کوچکی از دوره های گسترده تاریخی را به رخ می کشد. مجسمه های کوچک و شمایلی تراشیده شده از فلزات در مجموعه متالورژی نمایش داده می شوند.

نشانی: شماره 44 خیابان پاتیسون، آتن
1 hamgardi Athens 2 - جاذبه های گردشگری آتن

3. موزه بیزانتین

این موزه جذاب نگرشی جذابتر از دوران بیزانتین تاریخ یونان در سفر به یونان ارائه می دهد.
این موزه در قصری قرن 19 می قرار دارد که برای دوشس پلایسانس، همسر چارلز فرانسیس لبرن از فرانسه ساخته شده بود؛ این موزه یک مجموعه بی نظیر از هنر بیزانتین به تصویر می کشد. امپراتوری بیزانتین میراث
امپراطوری روم پس از سقوطش به حساب می آید که دارای مذهبی مسیحی و زبانی یونانی بوده است.
از قرن سوم تا قرن 15، امپراطوری بیزانتین، سرزمینی را حکومت می کرد که هم اکنون بالکان، یونان و آسیای صغیر در آن قرار دارد. در طول این دوره، کارهای مذهبی دارای ارزش بالایی بودند. هنرمندان بیزانسی شاهکارهایی از موزاییکهای تزئین شده و نمادهای طلاکاری شده خلق می کردند. با بیش از 25,000 مصنوعات در نمایشگاه، موزه بیزانیتین، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آتن، گنجینه ای از مصنووعات مذهبی از دوره بیزانتین، قطعاتی از اوایل مسیحیت، قرون وسطی و پست بیزانتین است. مجموعه شامل مجسمه، نقاشی، تندیس، منسوجات و موزاییک است. نقاط دیدنی و جذاب، تکه هایی از کلیساها و معابد اوایل مسیحیت است و دوباره سازی یک آبنما که در صومعه دافنی به نمایش درآمده است. حیاط این موزه قطعاتی از کف پوشهای موزاییکی از قرن پنجم میلادی را به رخ می کشد.

نشانی: 22 Vas. خیابان سوفیا، آتن
1 hamgardi Athens 3 - جاذبه های گردشگری آتن

4. اگورا ویرانه های بازار باستانی

آگورای باستانی، بازار و مرکز زندگی روزمره در آتن باستانی بوده است. برای داشتن نمایی خوب از آگورا، از دیوار شمالی آکروپولیس یا جاده های آریوپاگس پیش بروید. بهترین مکان برای ورود به آگورا دروازه شمالی در خیابان آدریانو (نزدیک کلیسای سنت فیلیپ) است. کلمه یونانی “آگورا” به معنی “جمع شدن و سخنرانی کردن” نشان می دهد که این مکان، برای سخنرانیهای عمومی مورد استفاده بوده است. آگورا مکانی برای دولت، تجارت و نیز مکانی برای گروه تصمیم گیری شهری بود. رویدادهای ورزشی و اجراهای تئاتری همه در اینجا برگزار می شدند. یکی از ویژگیهای جالب آگورا ایوان سرپوشیده سلطنتی 18 متری آن است؛ محل نشستن Archon Basileus که کارهای کلاسیک پادشاهان قبلی را به عهده گرفت. این ایوان سرپوشیده سلطنتی صحنه ی محاکمه سقراط در 399 پیش از میلاد بوده است. گردشگران می توانند یک راه پیمایی لذت بخش در امتداد پیاده رویی که آنها را به تپه آگورا می رساند، داشته باشند. در بالای تپه در خیابان 24 آندریانو مکانی شگفت انگیز وجود دارد به نام معبد هفائوستس. این معبدِ دوریکی (با معماری یونانی) قرن پنجم پیش از میلاد، یکی از معابد یونانی باستانی حفاظت شده است که بواسطه تبدیل شدنش به کلیسای مسیحی، از تخریب نجات یافت. قلعه در یک مسیر کلاسیک با شش ردیف از 13 ستون و گچ بری های پیش ساخته تزئین شده و به نظر می رسد که از کلیسای پارتنون الگو برداری شده است. در امتداد آگورای رومی، تنها 16 متر دورتر، کتابخانه باستانی هادریان قرار دارد که مجموعه ای از ساختمانهای کشف شده توسط امپراطور هادریان در 132 بعد از میلاد است. در سفر به آتن از این خرابه ها دیدن کنید.

نشانی: شماره 24 خیابان آندریانو، آتن
1 hamgardi Athens 4 - جاذبه های گردشگری آتن

5. موزه هنر سیکلدیک

موزه هنر سیکلدیک، از جالب ترین جاذبه های گردشگری آتن، در سال 1986 توسط بنیاد نیکولاس و دالی گولاندریس در محله کلوناکی ساخته شد. نیکولاس پ. گولاندریس که کشتی دار بود، حامی هنر و زندگی فرهنگی در آتن است. و مجموعه ی خودش هسته آثار موزه را تشکیل می دهد. مجموعه های همیشگی شامل بیش از 3000 شی است  که در ساختمانی مدرن با نمایی مرمرین و شیشه ای قرار گرفته اند. این مجموعه نمایشگر هنر یونان باستان، هنر باستانی سیکلدیک (جزایری در دریای اژه در اطراف جزیره دلوس نزدیک میکونوس)، هنر قبرس (از جزیره قبرس) از قرن چهارم پیش از میلاد تا قرن ششم پس از میلاد است. بسیاری از این مصنوعات به قرن ششم قبل از میلاد برمی گردند. نمایشگاههای موقت در عمارت زیبای قرن 19 استتیتوس برگزار می شوند که از طریق اتاق میانی بانوان رم (آرتیوم) از ساختمان اصلی قابل دسترسی است.

نشانی: شماره 4، خیابان Neophytou Douka، آتن

1 hamgardi Athens 5 - جاذبه های گردشگری آتن

6. کلیسای حواریون مقدس

در محل آگورای باستانی، کلیسای حواریون مقدس تنها بنایی بود که در هنگام ویران کردن این محله از آتن به هنگام حفاری سایت باستانی آگورا سرپا ماند. این کلیسا که در قرن 10 ساخته شد، در بالای نیمفیون (چشمه مقدس) ساخته شده است. نمای خارجی به خاطر سنگ تراشی و کتیبه های خط تزئینی کوفی (سبکی از خط عربی) قابل توجه است. کلیسا که براساس معماری مرسوم بیزانتین است، شامل گنبدیست که بر فراز چهار ستون حفاظت می شود و محراب و سه کنجه هایی دایره ای دارد. قسمت داخلی گنبد، با نقاشیهای گچی دیواری از مسیح، یحیی تعمید دهنده، تصویر کودک بالدار و فرشتگان تزئین شده است. بیشتر دیوارها با شمایل مقدس و مذهبی نقاشی شده در قرن 11 نیز به خوبی حفظ شده اند.

مکان: آگورای باستانی، آتن
1 hamgardi Athens 6 - جاذبه های گردشگری آتن

7. کلیسای پاناگیا کاپنیک اریا

این کلیسا که محلی دلپذیر برای دیدن است، میدان کوچکتری را در خود دارد که به سمت خیابان ارمو باز می شود. این کلیسای کوچک زیبا در قرن 19 با وساطت شاه لودینگ اول ازباواریااز ویرانی در امان ماند. کلیسا یک مثال خوب از معماری دوره بیزانتین قرن 11 است. در این دوران، کلیساهای گنبددار چلیپایی مانند این کلیسا، معمول بودند. در قرن 12، کلیسا با یک ورودی برازنده، رواق و ایوان غربی با چهار پایه (ساخته شده در غربی ترین نقطه) وسعت داده شد. در درون، کلیسا با نقاشی های قرن 19 که در سبک پیکرنگاری دوره بیزانس میانی طراحی شده، تزئین شده است و از زیباترین جاذبه های گردشگری اتن محسوب می شود.

مکان: تقاطع خیابان ارمو و کالامیوتوس، آتن
1 hamgardi Athens 7 - جاذبه های گردشگری آتن

8. قلعه المپیون زئوس

المپیون که به زئوس تقدیم شده، بزرگترین قلعه در یونان باستان و از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری آتن است. اگرچه پارتنون بهتر محافظت شده است اما معبد زئوس، ساختار ماندگارتری در روزگار خودش بوده است. این معبد به قرن ششم قبل از میلاد باز می گردد ولی تا قرن دوم بعد از میلاد توسط امپراطور هدریان به اتمام نرسید. خیلی ساده است که تصور کنیم این معبد در شکل کاملش چه تاثیری می توانسته بگذارد. سابقا بیشتر از صد ستون مرمری بزرگ محراب بزرگی را حمایت می کردند. تنها 15 ستون از این تعداد باقی مانده و دیگر ستونها روی زمین افتاده اند ولی وجود این ویرانه ها حسی از عظمت اندازه ساختمان اصلی می دهد. این ساختار بزرگ، برازنده ی زئوس است؛ قدرتمندترین خدای یونان باستان و شاه خدایان. در شمال المپیون، پارک کوچکی قرار دارد که بقایایی از دیوارهای تمیستوکلز و حمامهای باستانی روم را در خود جای داده است و در سفر به اتن، آن را خواهید دید.

مکان: مرکز شهر، نزدیک ورودی آتن و خیابان Athanasiou Diakou، آتن

1 hamgardi Athens 8 - جاذبه های گردشگری آتن

9. استادیوم پاناتینایک و استادیوم المپیک

بزرگترین ساختمان باستانی و یکی از بهترین نمونه های جاذبه های گردشگری آتن، استادیوم پاناتینایک، ظرفیت 60,000 تماشاگر را دارد. این بنا در حدود سال 335 قبل از میلاد مسیح در دوران هردس آتیکوس ساخته شد و میزبانی بازیهای پاناتینایک را بر عهده داشت جایی که دوندگان با هم رقابت می کردند! مسیر 204 متری با چهار ستون دو تایی از سر هرمس طراحی شد؛ جایی که دوندگان به مسابقات اضافه می شدند. حدود 140 پس از میلاد مسیح، استادیوم با جایگاه مرمری جدید توسط هردوس آتیکوس، به روز شد. بنایی که امروزه گردشگران می بینند، مدلی از استادیوم اصلی است که برای بازیهای المپیک 1896 بازسازی شد. این ورزشگاه المپیک دوران مدرن دقیقاً شبیه ورزشگاه پاناتینایک ساخته شد؛ با 47 ردیف برای نشستن و یک ردیف مدور جنوب شرقی.

مکان: تپه Ardettos، آتن
1 hamgardi Athens 9 - جاذبه های گردشگری آتن

10. محله های فوق العاده پلاکا و آنافیوتیکا

در سفر به آتن خواهید دید که در میان شیب های شمالی آکروپولیس و خیابان ارمو، محله پلاکا دو مکان باستانی در خیابان پپوپیدا را در خود نگه می دارد. آگورای رومی قرن اول قبل از میلاد و کتابخانه ی قرن دومی هادریان. ولی، جاذبه اصلی این محیط تاریخی، محیط روستایی اغواگرانه اش است. خیابانهای پیاده رویی باریک و میدانهای کوچک پلاکا که با خانه های دوست داشتنی مزین شده با گل کاغذی پر شده اند. در گوشه های آرام این محله کلیساهای تاریخی ای قرار دارند از قبیل کلیسای متامورفوسیس در جنوب غربی و کلیسای کاپنیکاره در شمال. این محیط زیبا، انسان را به پیاده روی آرام دعوت می کند. محله پلاکا تعداد زیادی رستوران یونانی معتبر با تراسهایی برای نشستن دارد که انسانها را به خود فرا می خوانند. این منطقه بخاطر رستوران راه پله ای خود در خیابان منیسکلئوس مشهور است. خیلی از رستورانها فریبنده به نظر می آیند ولی بسیاری از آنها دامهای توریستی اند (با میزبانان خشمگینی که توریستها را برای وارد شدن فریب می دهند) و باید از آنها دوری کرد. قبل از اینکه رستورانی در این محیط انتخاب کنید، از یک کتاب راهنما کمک بگیرید یا از یک فرد محلی بپرسید یا به جایش خیابانهای آرامتری را انتخاب کنید که در دامنه کوه مخفی شده اند و کافه های کوچک و رستورانهای یونانی دارند. در سراشیبی شمال آکروپولیس، آنافیوتیکا، یکی دیگر از محله های شبه روستایی قرار دارد؛ جایی که مسافران می توانند از غذاهای سنتی یونانی لذت ببرند. این خیابانهای قرون وسطی ای مارپیچی همیشه لذتی برای کشف کردن هستند.
1 hamgardi Athens 10 - جاذبه های گردشگری آتن

11. تغییر نگهبان در میدان سینتاگما

برای بسیاری از توریستها در سفر به آتن، دیدن تغییر نگهبان در میدان سینتاگما یک تجربه هیجان انگیز و به یاد ماندنی است. سربازان محافظ رئیس جمهوری در مقابل مجلس یونان در میدان سینتاگما به صورت 24 ساعته و در تمام طول سال ایستاده اند. سربازان لباسهای سنتی ای به تن دارند که با دامنی پلیسه دار، منگوله های پا و کفش های پوم-پوم کامل می شوند. تغییر سربازان در مقابل مقبره یادبود سربازی گمنام و ساعت 11 هر روز انجام می شود. این بنا به سربازان گمنامی ادای احترام می کند که در جنگ برای کشور کشته شده اند. این بنای یادبود یک حجاری مرمرین است که در واقع تقلیدی از قبر سربازان باستانی به حساب می آید.
1 hamgardi Athens 11 - جاذبه های گردشگری آتن

12. کلیسای سنت دیمتریوس لامباردیاریس

در فضایی سرسبز روی تپه فیلوپاپو، این کلیسای کوچک قرن 12 بیزانتین، تجربه معنوی خاصی را در اختیار توریست ها قرار می دهد. این کلیسا در گیت (دروازه) دیاتکیزما ساخته شد و با این اعتقاد که خداوندگار حافظ دروازه هاست. درون کلیسا، یک راهرو تک طاقی مانند کلیسا وجود دارد و دیوارها با نقاشی های گچی دیواری که قدمت آنها به 1732 برمی گردد، تزئین شده اند. نام این کلیسای کوچک “لومباردیاریس” (به معنی توپچی) به افسانه ای مربوط است که می گوید کلیسا با معجزه ای حوالی 1650 نجات داده شد، هنگامی که فرمانده ترکیه ای آکروپولیس، یوسف، کلیسا را بمباران کرد. کلیسا در دهه 1960 توسط معماری به نام دی پیکیونز احیا شد. دیدار از تپه فیلوپاپو این شانس را در سفر به آتن به شما می دهد که چشم اندازهای بی نظیری از پارتنون نصیبتان شود.

مکان: تپه فیلوپاپو، آتن

1 hamgardi 88 - جاذبه های گردشگری آتن

برای دیدن جاذبه های توریستی آتن کجا اقامت کنیم

بهترین مکان برای اقامت در سفر به آتن، نزدیک آکروپولیس در محله های پلاکا یا آنافیوتیکاست. این کار شما را در مرکز فعالیت و در مسیر پیاده روی آکروپولیس، آگورای رومی، کتابخانه هادریان و میدان سینتاگما قرار می دهد. هر دو محله خوش منظره و عجیب و جالب هستند؛ با خیابانهایی که تنها پیاده رو هستند، رستورانهای زیاد و فروشگاههای جذاب. در اینجا بهترین هتل های آتن را به شما معرفی می کنیم تا در سفر به آتن برای اقامت انتخاب کنید.

هتل های لوکس: در فاصله پیاده روی از قلعه المپیان زئوس و رستورانهای زیاد اطرافش، آوا هتل آتن سوئیتهای راحت به همراه آشپزخانه به شما پیشنهاد می دهد. هتل O&B Athens Boutique  تا آکروپولیس به اندازه 10 دقیقه فاصله دارد و اتاقهای مدرن با ایوانهای پشت بامی و مناظر جذابی را به شما ارائه می دهد. گرند هتل Bretagne  با رستورانهای پشت بامی، در مکانی قرار دارد که تاریخچه آن به 1874 برمی گردد.
هتل های با قیمت متوسط: هتل پلاکا که به خوبی نامگذاری شده، اتاقهایی خوب در مکانی ایده آل پیشنهاد می دهد و ایوانهای پشت بامی اش نماهایی از آکروپولیس در اختیارتان قرار می دهد. قهوه و چای مجانی در تمام طول روز در دسترس شماست. هتل هرمس در پلاکا، به تازگی مرمت شده و فقط یک پیاده روی دو دقیقه ای تا جاذبه های توریستی سینتاگما فاصله دارد. در یک خیابان فرعی آرام، هتل مرکزی قرار دارد که آن هم به تازگی مرمت شده و اتاقهایی مدرن و راحت با یک صبحانه داغ به شما ارائه می دهد. این هتل با پای پیاده 15 دقیقه از آکروپولیس فاصله دارد و مناظری که از ایوانهای پشت بامی اش قابل دیدن است، کاملا شگفت انگیزند.
هتل های با قیمت متوسط: Hotel Acropolis House یک گزینه باارزش برای همه جاذبه های توریستی است. اتاقهای ساده اما راحتی در دسترس هستند و مغازه های خیابان ارمو (که فقط شامل پیاده رو است) تنها به اندازه یک پیاده روی کوتاه با شما فاصله دارند. هتل کیمون آتن، اتاقهایی کوچک ولی خوب دارد که تنها دو دقیقه از میدان سینتاگما فاصله دارند. هتل متروپولیس اخیرا بازسازی شده است و اتاقهایی همراه با بالکن در اختیار گردشگران قرار می دهد که برخی به سمت آکروپولیس هستند.

1 hamgardi Greece Hotels 04 Behin Safar - جاذبه های گردشگری آتن

نکات و تورها: چگونه از سفر خود به آتن نهایت استفاده را ببریم

مناطق دیدنی را بببینید: برای داشتن حداکثر انعطاف در سفر به آتن، سخت است که از تور اتوبوسی دیدن جاذبه های گردشگری آتن صرف نظر کرد. شما می توانید در اطراف آتن با یک اتوبوس دو طبقه بدون سقف و مجهز به توضیحات صوتی، گردش کنید و می توانید در 14 ایستگاه سوار یا پیاده شوید تا وقت بیشتری در جاذبه های توریستی دلخواهتان مانند آکروپولیس یا پلاکا بگذرانید. اگر تنها چند ساعت برای دیدن جاذبه های آتن وقت دارید، تور گردشگری نیم روزه آتن جاذبه های مدرن و باستانی شهر را با هم (برایتان) ترکیب می کند. یک راهنمای حرفه ای شما را به دیدن جاهای خوب مانند مقبره ناشناخته، آکروپولیس و پانتئون می برد. این تور 3.5 ساعته در سفر به آتن شامل موارد زیر است: رفتن به آکروپولیس آتن و موزه آکروپولیس (اختیاری)، رفت و آمد به هتل و Wi-Fi رایگان در اتوبوس.

مسافرت روزانه دلفی: اگر مایلید در سفر به آتن، تور خود را با دیدار از بناهای تاریخی در دشت و صحرا کامل کنید، سفر روزانه دلفی از یادتان نرود. این تور یک روزه، شما را به تماشای قلعه آپولو و موزه باستان شناسی دلفی می برد که هر دو در فهرست میراثهای جهانی یونسکو قرار دارند. در راه برگشت نیز این شانس را خواهید داشت که شهرهای آراچاوا و لوادیا را بگرید. برداشتن شما از هتل و پیاده کردن شما در هتل های انتخابی، Wi-Fi رایگان و هزینه های ورودی در این تور در نظر گرفته شده است.

سفر روزانه Mycenae و Epidaurus: مناظر زیبا و بقایای بالای تپه از جاهای دیدنی سفر روزانه Mycenae و Epidaurus است. این گشت و گذار یک روزه در سفر به آتن، یک رانندگی در امتداد خلیج Saronic و به Peloponnese را در بر می گیرد تا ویرانه های Mycenae را ببینید و همچنین دیداری از Epidaurus، محل تولد فرزند آپولو و شهر Nauplia داشته باشید. هزینه های ورودی، راهنمای تور حرفه ای، Wi-Fiرایگان در اتوبوس و یک نقشه در این تور در نظر گرفته شده اند.

سفر روزانه دماغه Sounion و قلعه Poseidon: یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری آتن را در سفر نیم روزه دماغه Sounion و قلعه Poseidon ببینید. با سفر در یک اتوبوس با دستگاه تهویه هوا، می توانید بنشینید، ریلکس کنید و از یک رانندگی به دماغه Sounion برای دیدن بقایای قلعه Poseidon لذت ببرید؛ قلعه ای که مشرف به دریاست و یک راهنمای با تجربه اطلاعاتش درباره تاریخ را با شما به اشتراک می گذارد. این تور چهارساعته شامل سوار کردن از هتل، پیاده کردن در هتل های انتخابی، هزینه های ورودی و Wi-Fi رایگان در اتوبوس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *