حضور آیت الله رفسنجانی در دلنوشته های مردمی

n83045367 72567729 - حضور آیت الله رفسنجانی در دلنوشته های مردمی

حضور آیت الله رفسنجانی در دلنوشته های مردمی

n83045367 72567729 - حضور آیت الله رفسنجانی در دلنوشته های مردمی

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اعلام روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی خانه-موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، در تداوم بازدیدهای مردمی از این مکان دلنوشته های مردمی از بازدیدکنندگان سراسر کشور به جای مانده است که بر برخی از این نوشته ها، مروری داشته ایم.
در هفته جاری که مصادف با آخرین روزهای تابستان و ورود به ماه مهر بود علاوه بر بازدید های مردمی از خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، توریست هایی از کشورهای اروپایی و آمریکایی و لبنان نیز از این مرکز یعنی محل سکونت 35 ساله ایشان دیدن کردند.
مدیر و اعضای گروه بین المللی لیلة القدر، پس از بازدید از این خانه– موزه در دفتر یادبود نوشتند «بازدیدمان از این خانه-موزه، موجب امتنان و تجدید خاطرات‌مان در زمان حیات آن فقید و یادآور خاطرات شیرین اعضای گروه لیلة القدر است که در محضر گرانقدر ایشان به اجرای برنامه های قرآنی، فرهنگی و تواشیح در مدح اهل بیت (ع) پرداخته بود. اینجانبان تشکر و قدردانی می کنیم از این حرکت بسیار بدیع و ارزنده و به موقع، از رونمایی از محل اسکان حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی برای نسل آینده. هاشمی زنده است، چون نهضت زنده است.»
شهروندی از شهرستان گچساران پس از بازدید از خانه-موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نوشت: «اهل شهرستان گچساران هستم. روز گذشته زمانی که از اخبار سراسری، خبر بازگشایی این موزه ارزشمند را شنیدم، به قصد دیدار از این موزه و آثار زیبایی که در آن بود و با توجه به خاطره بسیار زیبایی که از حضرت آیت الله هاشمی داشتم، بار سفر بسته و امروز جزء بازدیدکنندگان بودم. امیدوارم بتوانیم راه و روش آن بزرگوار را، روش زندگی و سرلوحه زندگی آیندگان قرار دهیم.»
هموطن دیگری در دفتر یادبود این خانه موزه آورده است: «منزل سردار بی تکرار را دیدم. با چشم جان و یک بار دیگر، با همه وجودم، اظهار ارادت دارم به روح بزرگ مردی که در سکوت، جاودانه شد و در صبر، درس ها آموخت و آموزاند. خدایا ما را از غافلان قرار مده. هویت تاریخی ایران به مرحوم هاشمی رفسنجانی به خود خواهد بالید تا همیشه. مردی که هرگز از یادها نخواهد رفت. خدا را شکر که ایران تو را تجربه کرد.»
محمدحسن ناصری رییس بیمارستان قلب بقیه الله(عج) جماران، پس از بازدید خود و تنی چند از پرسنل این بیمارستان، در دل نوشته ای نوشته اند «حفظ آثار و ارزشهای انقلاب و تاریخ ایران، کار ارزشمندی است که در این محل، منجر به شناخت بیشتر و بهتر اسطوره های تاریخ ایران و انقلاب ارزشمند آن شده است امیدوارم بازدیدکنندگان، با دقت نظر، معرفت واقعی نسبت به این ستون دین، کشور، ملت و انقلاب، پیدا کنند.»
فراهنگ ** 7561 ** 1418

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *