فرانسه کشوری نسبتا امن

cafe scene - فرانسه کشوری نسبتا امن

فرانسه کشوری نسبتا امن

بدون اغراق در بین کشورهای اروپایی فرانسه کشوری نسبتا امن میباشد

با این وجود ، مانند هر کشوری ، باید خود و همسفرانمان را از کلاهبرداران ، وانتها ، تروریستهای احتمالی ، سارقان و حتی فرصت طلبان صرف دارد که می توانند رویای یک مسافر را به کابوس تبدیل کنند دور نگه داریم.

این در حالی است که هر کسی در هر کجای این کشور می تواند قربانی یک تصادف یا حمله تروریستی شود .

البته این اتفاق تقریباً بعید است که برای یک گردشگر ، در هر کجای دنیا رخ میدهد.

بیشتر داستانهای دلخراش و پریشانی که در طول مسافرت در فضای اینترنت پراکنده شده اند ، مربوط به تجربیات جدی تر می باشد ، اما با این وجود اتفاقات ناخوشایند مانند از دست دادن چمدان ، دزدیدن گذرنامه شما ، گرفتن تقلب یا برخی موارد دیگر نیز شامل میشود.
    ماجرای گردشگرانی در فضای مجازی وجود داشتند که خودروی کرایه ای خود را در کنار دریا رها کرده اند ، فقط برای چند لحظه و در  بازگشت دیده اند که برخی از متجاوزان بی پروا شیشه را شکسته و گذرنامه ها یا اشیاء با ارزش را دزدیدند. 

در این میان دوربین ها ، لپ تاپ ها و برخی از چمدان های آنها نیز به سرقت رفته اند. 

در فرانسه نیز ، مانند هر کشور دیگری در سراسر جهان ، افرادی که از وسایل یا اشیاء با ارزش خود محافظت نمیکنند ، مجبور هستند که ساعتها و یا روزها درگیر بازپس گیری از دزدها و یا همدستان آنها باشند و دیگر وقتی برای تفریح برای آنها باقی نمی ماند. 

خطر را به حداقل برسانید

به جای بازدید از مکانهای اصلی توریستی در پاریس یا فرانسه ، از شهرهای کوچک فرانسه ، مناطق آن یا مناطق خارج از کشور دیدن کنید. مانند هر کشوری ، جرم و جنایات و اکثر اعمال خلاف تروریست ها تمایل دارند که در مکانهایی پر از مردم ، شهرها و خطوط اصلی ارتباطات انجام شود.
   حتی اگر فقط برای تعطیلات آخر هفته باشد ، فرانسه روستا هایی دارد که تقریباً همان فرانسوی های فرانسه آنرا پیشنهاد میکنند. در حالی که بهترین فرودگاه های فرانسه پاریس و نیس هستند ، بسیاری از فرودگاه های فرانسهدر شهرهای کوچک استانی و یا در خارج از مناطق واقع شده اند ، در مناطقی که دیدن و یا انجام کارهایی برای لذت بردن از سفر و یا حتی برای یک استراحت کوتاه ، چیزی بیش از اندازه کافی وجود دارد.

در بسیاری از بخش های روستای فرنس مناطقی باقی مانده است که می توانید خانه و یا یک هتل  را بدون زحمت قفل کردن در خانه رها کنید ، با این آگاهی که در حین خارج شدن کسی وارد آن نمی شود!!

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *