فروش صنایع دستی سالانه به مرز دو میلیارد دلار خواهد رسید

n83011643 72509617 - فروش صنایع دستی سالانه به مرز دو میلیارد دلار خواهد رسید

فروش صنایع دستی سالانه به مرز دو میلیارد دلار خواهد رسید

n83011643 72509617 - فروش صنایع دستی سالانه به مرز دو میلیارد دلار خواهد رسید

به گزارش عصر شنبه خبرنگار ایرنا، علی اصغر مونسان در آیین گشایش سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی به خبرنگاران گفت: تحول در بسته بندی و چیدمان و کیفیت محصولات طبعا سبب فروش و صادرات بیشتر محصولات خواهد شد.
معاون رئیس جمهوری افزود: سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی از نظر تنوع محصولات، بسته بندی و چیدمان غرفه ها کیفیت بالاتری نسبت به نمایشگاه های سال های گذشته دارد.
وی تاکید کرد: آمار دو ماهه اول سال 97 نشان می دهد در ماه های فروردین و اردیبهشت 32 میلیون دلار صادرات صنایع دستی داشته ایم که از رشد 66 درصدی نسبت به دو ماهه اول سال 96 خبر می دهد.
وی افزود: نمایشگاه صنایع دستی که برگزار می شود با استقبال گسترده مردم مواجه شده و فروش خوبی را رقم می زند که این اتفاق سبب امیدواری است.
سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی، «علی اکبر صالحی» رییس سازمان انرژی اتمی، «معصومه ابتکار» معاون امور زنان ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی افتتاح شد.
این نمایشگاه در سالن های 8،9،10 و 11 نمایشگاه بین المللی به مدت یک هفته برپا خواهد بود.
به گزارش ایرنا این نمایشگاه با بیش از 500 غرفه در فضای 8 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در حال برگزاری است.
امسال دومین سالی است که نمایشگاه ملی صنایع دستی هم زمان با نمایشگاه فرش برگزار می شود که این امر ثمرات بسیاری به خصوص در حوزه فروش برای خانواده صنایع دستی به همراه داشته است.
سالن های 8، 9، 10 و 11 به علاوه مجموعه سالن های 25 نمایشگاه بین المللی به عرضه محصولات صنایع دستی از 31 استان اختصاص خواهد داشت.
به گزارش ایرنا سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی از سوم تا نهم شهریورماه برگزار می شود.
فراهنگ**3079**1540** 1418

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *