معرفی اعضای شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره فیلم وارش

n83069040 72607626 - معرفی اعضای شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره فیلم وارش

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره فیلم وارش

n83069040 72607626 - معرفی اعضای شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره فیلم وارش

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو، محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، مهرداد زاهدیان مستند ساز، محمدعلی سجادی کارگردان و فیلمنامه نویس، محمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی و جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل هنر و تجربه اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد را تشکیل می دهند.
نخستین جلسه این شورا با حضور مهدی قربانپور دبیر جشنواره و اعضای شورای سیاست‌گذاری برگزار شد و فراخوان این رویداد مورد بررسی قرار گرفت.
قربانپور درباره نخستین جلسه این شورا گفت: موضوع «فرهنگ عامه» و گسترش آن بار دیگر به جشنواره فیلم وارش بازگردانده شده و این موضوع باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وی توضیح داد: جشنواره وارش در مازندران برگزار می شود؛ استانی که در حاشیه دریای خزر قرار دارد و دریای خزر میراث مشترک 5 کشور ساحلی است بنابراین باید از این ظرفیت و همسایگی در گسترش جشنواره‌ای با موضوع فرهنگ عامه استفاده کرد.
نهمین جشنواره بین‌المللی وارش پس از وقفه‌ای چهار ساله، بهار سال 98 در استان مازندران برگزار می شود.
این رویداد فرهنگی هنری که از قدیمی ترین جشنواره‌های موضوعی فیلم کوتاه است با موضوع فرهنگ عامه به صورت دوسالانه در مازندران برگزار می شود که از سال ۱۳۷۸ آغاز به‌کار کرده ‌است و مهمترین جشنواره فرهنگی شمال ایران به شمار می‌رود.
فراهنگ**9246** 1055

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *