نخستین گواهینامه جهانی گردشگری UNWTO به علیصدر اعطا می شود

n83096236 72653253 - نخستین گواهینامه جهانی گردشگری UNWTO به علیصدر اعطا می شود

نخستین گواهینامه جهانی گردشگری UNWTO به علیصدر اعطا می شود

n83096236 72653253 - نخستین گواهینامه جهانی گردشگری UNWTO به علیصدر اعطا می شود

به گزارش ایرنا، «زوراب پولولیکاشویلی» شامگاه یکشنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر، افزود: این اقدام به پاس تلاش مسئولان شرکت سیاحتی علیصدر در توسعه گردشگری ایران صادر می شود.
دبیرکل اجلاس جهانی گردشگری تاکید کرد: مسئولان این شرکت تلاش زیادی برای برگزاری چهلمین اجلاس جهانی گردشگری انجام دادند و میزبان شایسته ای برای این اجلاس هستند.
وی اظهار داشت: همچنین به پاس قدردانی از شرکت سیاحتی علیصدر، رتبه این شرکت در اجلاس ارتقا پیدا می کند و تجربیات علیصدر برای دیگر اعضا به اشتراک گذاشته می شود.
پولولیکاشویلی تاکید کرد: هدف ما از برگزاری این اجلاس استفاده از ایده ها و تجربیات جدید اعضا و به اشتراک گذاشتن تجربیات آنها برای سایر کشورها است.
دبیرکل اجلاس جهانی گردشگری پیشنهاد داد تا شرکت سیاحتی علیصدر در آکادمی تازه تاسیس اجلاس جهانی گردشگری عضو شود.
مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر نیز در این دیدار گفت: سالانه نزدیک به یک میلیون گردشگر از غار علیصدر که بزرگترین غار آبی جهان است، بازدید می کنند.
حمیدرضا یاری با اشاره به اینکه عمده گردشگران خارجی این غار از کشورهای اروپایی هستند، اظهار داشت: در این زمینه گردشگران آلمانی بیشترین بازدید را از غار علیصدر داشتند.
عضو هیات رئیسه اجلاس جهانی گردشگری توسعه گردشگری پایدار را مهمترین هدف این شرکت دانست و افزود: با وجود بازدیدهای میلیونی از غار در سالیان گذشته توانستیم اکوسیستم غار را به خوبی حفظ کنیم.
یاری با بیان اینکه تجربه ای که در بهره برداری از غار علیصدر داریم در جهان بی نظیر است، گفت: با برنامه ریزی دقیق، روزانه قابلیت خدمات دهی به بیش از 10 هزار گردشگر را داریم.
وی با بیان اینکه این شرکت آمادگی اجرای برنامه های اجلاس جهانی گردشگری را در توسعه غار دارد، اظهار داشت: پیشنهاد می دهیم ارتباط اجلاس با شرکت سیاحتی علیصدر مداوم باشد و از تجربیات ما در توسعه صنعت گردشگری استفاده شود.
به گزارش ایرنا، چهلمین اجلاس جهانی گردشگری (UNWTO) با حضور 80 عضو این اجلاس از 30 کشور جهان، از امروز 21 تا 24 آبان به میزبانی همدان برگزار می شود.
9904/2087/2090

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *