نشریه ایتالیایی: ایران، سرزمینی که باید کشف کرد

نشریه ایتالیایی: ایران، سرزمینی که باید کشف کرد

n83078527 72623629 - نشریه ایتالیایی: ایران، سرزمینی که باید کشف کرد

به گزارش ایرنا، این نشریه آنلاین ایتالیایی با انتشار تصاویری از برخی اماکن دیدنی تهران، از جمله حرم امام خمینی (ره) و برج میلاد، افزود: اگر یک غربی تنها با شناختی که بر پایه تبلیغات منفی رسانه ها از ایران دارد، تصمیم بگیرد امروز به این کشور سفر کند، وقتی به مقصد می رسد، حیرت زده خواهد شد.
فانوس با اشاره به اینکه ‘رسانه ها با اخبار دروغین خود ما را 40 سال از این کشور زیبا رانده اند’ نوشت: اگر انتظار داشته باشیم که با سفر به ایران، شاهد کشوری خواهیم بود که در آن سرکوب، نقض حقوق بشر، بردگی زنان و بمب های اتمی آماده پرتاب به سوی اسرائیل، در هر گوشه و کنار وجود داشته باشد، یقینا بسیار مایوس می شویم.
فانوس افزود: تنها با سفر کردن به این کشور می توانیم نظری روشن از آنچه ایران و ملت آن هستند، داشته باشیم. آنچه پس از سفر به این کشور در ذهن ما حک شده باقی خواهد ماند، تصویر کشوری قوی و پرافتخار، غنی در فرهنگ و با زیبایی های هنری و طبیعی با ارزش است.
این نشریه نوشت: ایرانیان ملتی بشاش و مهربان و آماده باز کردن درها برای استقبال از هر کسی هستند. ملتی که با آرامش زندگی می کند، جایی که ده ها قوم مختلف از جمله یهودیان در کنار همدیگر و با هماهنگی و احترام متقابل زندگی می کنند. در ایران واقعیت ها بر دروغ ها (تبلیغات رسانه ای غرب) پیروز می شوند.
شبس**اروپام**461 **1917

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *