نمایشگاه بین المللی آفرود برای کمک به توسعه اشتغال پایدار است

n83068917 72607403 - نمایشگاه بین المللی آفرود برای کمک به توسعه اشتغال پایدار است

نمایشگاه بین المللی آفرود برای کمک به توسعه اشتغال پایدار است

n83068917 72607403 - نمایشگاه بین المللی آفرود برای کمک به توسعه اشتغال پایدار است

مهدی سیف در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره مفهوم آفرود و چگونگی برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: آفرود سبکی از رانندگی است که مخصوص شرایط سخت و خارج از جاده بوده و به حوزه گردشگری وابسته است و در کشور ایران با توجه به ظرفیتی که در زمینه ی گردشگری و طبیعت گردی وجود دارد بسیاری از جوانان از تمامی اقشار به سمت این ورزش پر هیجان روی آورده اند.
سیف در حاشیه نخستین نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته افزود: نمایشگاه از این باب مورد استقبال قرار گرفته است که آفرود و کمپینگ یکی از موضوعات متفاوت و مدرن گردشگری است و برای بازدید کننده دارای جذابیت های منحصر به فرد است و فرد شرکت کننده با هیجان و علاقه خاص بازدید خود را انجام می دهد.
وی ادامه داد: ما شورای راهبردی گردشگری در شهرداری تهران تشکیل داده ایم و موضوعات مختلف مرتبط را در این شورا مورد بررسی قرار داده ایم اما برای بهبود عملکردمان در توسعه گردشگری باید برنامه ریزی های دقیقی داشته باشیم.
به گفته سیف، این نمایشگاه برای نخستین بار است که در این سطح و با این سبک در سطح کشور آغاز به کار کرده است و شروعی برای شناخته شدن گردشگری در موضوعاتی است که در ایران کمتر به آن پرداخته شده است.
سیف یادآورشد: می توان از ظرفیت های این نمایشگاه در سال های بعد نیز استفاده کرد و استمرار این رویداد به طور قطع نتایج مؤثری را به همراه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا نخستین نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته از23 مهرماه در برج میلاد تهران آغاز شده و تا 27 مهر ادامه خواهد داشت .
فراهنگ**3079** 1701

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *