نمایشگاه دست دوزها و زیورآلات ایرانی در کاخ نیاوران گشایش یافت

n83024293 72531671 - نمایشگاه دست دوزها و زیورآلات ایرانی در کاخ نیاوران گشایش یافت

نمایشگاه دست دوزها و زیورآلات ایرانی در کاخ نیاوران گشایش یافت

n83024293 72531671 - نمایشگاه دست دوزها و زیورآلات ایرانی در کاخ نیاوران گشایش یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون صنایع دستی کشور عصر یکشنبه در آیین گشایش نمایشگاه دست دوزها و منسوجات ایرانی در تالار آبی کاخ موزه نیاوران، گفت: طراحان منتخب حاضر در نمایشگاه تا پیش از این کالاهای فاخر خود را در خارج از ایران عرضه می کردند.
پویا محمودیان افزود: طراحان حاضر از دختران و زنان توانمند و نخبه در دست دوزهای صنایع دستی از جمله لباس، کیف و کفش به علاوه زیورآلات ایرانی هستند که می توانند با حمایت ما برای توسعه نام تجاری شان، ارزآوری خوبی برای کشور ایجاد کنند.
وی ادامه داد: دو هدف عمده برگزاری این نمایشگاه، اتصال و ارتباط شبکه ای طراحان ممتاز لباس در ایران برای بازدهی بیشتر و استفاده از آنها در امر آموزش به دیگر افراد فعال در این زمینه است.
معاون صنایع دستی کشور تصریح کرد: آذرماه امسال، دومین نمایشگاه از این سلسله نمایشگاهها که برای تداوم آن برنامه ریزی و ایده پردازی کرده ایم، با یک درونمایه متفاوت برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: مدتها بود که به عنوان سازمانی که در این زمینه هم مسءول است و هم حرفهای زیادی برای گفتن دارد، برگزاری چنین نمایشگاهی از ما مطالبه می شد و این اولین قدم برای اجابت این درخواست ها بود.
به گزارش ایرنا در مراسم گشایش این نمایشگاه چهره هایی چون مریم ایمانیه (همسر محمد جواد ظریف) به عنوان رءیس انجمن بانوان دیپلمات های وزارت خارجه ، پروانه مافی نماینده مجلس و رءیس فراکسیون خانواده، زهرا خرازی رءیس انجمن ام اس، محمد حسن طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور و رحمت الله رءوف حنان مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران حضور داشتند.
این نمایشگاه تا شامگاه جمعه برقرار و دیدار برای عموم آزاد است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *