14 دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند

n83026830 72535938 - 14 دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند

14 دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند

n83026830 72535938 - 14 دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، چهاردهمین جشنواره شهید رجایی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم امروز(شنبه) با شعار «شفافیت و حکمرانی خوب در سایه توسعه مشارکت مردم، ارتقا سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک» در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.
در این مراسم از 14 دستگاه برتر در سطح ملی و دستگاه‌های اجرایی به عنوان سازمان‌های برگزیده چهاردهمین جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.
در این مراسم شرکت سهامی مدیریت تولید انتقال و توزیع نیروی برق ایران، سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان توسعه و نوساز معادن صنایع معدنی به عنوان برگزیده های دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها انتخاب شدند.
معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و شرکت مدیریت منابع آب ایران در بعد شاخص های عمومی و وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اراضی در بعد شاخص های اختصاصی انتخاب شدند.
وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی به عنوان برگزیدگان اصلاح ساختار سازمانی و سازمان های بنادر و دریانوری و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محور توسعه دولت الکترونیک انتخاب شدند.
در نظرسنجی از خدمت گیرندگان، معاونت علمی و فناوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ترتیب رتبه های اول و دوم را کسب کردند.
اقتصام**9132 ** 2023

انتهای پیام /*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *