3 شهر ایده آل برای سفر زوج های عاشق

Carmel - 3 شهر ایده آل برای سفر زوج های عاشق

جرقه ها یا حتی شعله های آتش را می‌توان مشاهده کرد وقتی در سفر به یکی از این مقاصد رومانتیک و عاشقانه باشید. شهرت ماه عسل در هاوایی همیشه در صدر اخبار عاشقانه بوده است اما زوجهایی که به دنبال فرار از فضاهای شهری و زندگی در طبیعت هستند و حس با هم بودن را بیشتر می‌خواهند تجربه کنند، بهتر است این 3 شهر از قاره آمریکا را نیز بخاطر بسپارند.

 1- شهر کارمل در کالیفرنیا

حدود یک ساعت رانندگی به سمت جنوب شهر سن خوزه از طریق جنگل های قرمز و یا پیچ و تاب  میان تاکستانها به شهری کوچک با صخره های زیبا می‌رسید که توسط کلبه ها و سواحل جدا شده از هم نقطه گذاری شده‌اند و شما را در پایان روز به تماشای خورشید بر روی اقیانوس آرام فرا می‌خواند.

2- چارلستون در کارولینای جنوبی

مردم محلی دوستانه و جذابیت غربی به همراه معماری قبل از جنگهای داخلی آمریکا و گالری های هنری و درختان ماگنولیا باستانی این شهر را به مقصد رومانتیکی برای عاشقان بدل کرده است. زوج هایی که دوستدار غذا هستند از فرهنگ غذای این شهر شگفت زده می‌شوند و همچنین  رنگین کمان رنگ پریده صبحگاهی زود هنگام این شهر دیدنی می‌باشد.

3- سانفرانسیسکو در کالیفرنیا

در محله اقیانوس آرام با خانه های نمادین دوره ویکتوریایی حس یک سفر عاشقانه به این شهر را لمس خواهید کرد. با رفتن به پارک گلدن گیت می‌توانید نمای عالی از پل مشهور این شهر را داشته باشید. دکتر ریکت محلی مورد علاقه برای نمایش کمدی و موسیقی زیرزمینی است و در بین موزه ها بهتر است مجموعه هنر آمریکایی د یانگ نیز دیده شود. تماشای غروب خورشید و  چراغهای خلیج نیز چشم نواز است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *